Сьогодні: субота, 24 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи підтримуєте Ви Закон України "Про добровільне об’єднання громад"?
Проголосувало: 49 Наявність проблем, що заважають ефективній роботі дозвільного характеру?  » Чи є корупція в системі отримання документів дозвільного характеру через ЄДО?  » Задоволені Ви графіком роботи ЄДО?  » Чи задоволені Ви роботою адміністратора ЄДО?  » Чи звертались Ви в дозвільні органи поза єдиним дозвільним офісом після звернення до ЄДО?  » Як часто Ви звертаєтесь до єдиного дозвільного офісу(ЄДО) для отримання дозвільного документу?  » Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?  » Яким чином змінилась кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами в 2009 році у порівнянні з 2008 роком?  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новоайдарська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Виступи керівництва

21 листопада 2016, 05:27
Виступ голови Новоайдарської райдержадміністрації Віктора Сергієнка з нагоди Дня Гідності та Свободи
Шановні земляки!   В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини. Кожен із нас мусить проаналізувати, чи змінилися наші погляди і переконання, чи виправданою стала смерть тих українців, які ціною власних життів захищали споконвічне прагнення до свободи. Значення цього дня виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.

докладніше »26 квітня 2016, 11:06
Виступ голови Новоайдарської райдержадміністрації Віктора Сергієнка до 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС
Шановні ліквідатори та присутні! 30 років тому, 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. 

докладніше »21 січня 2016, 10:57
Виступ першого заступника голови райдержадміністрації Юрченка О.В. на День визволення Новоайдарського району від фашистських загарбників 21 січня 2016 року
Сьогодні ми відзначаємо річницю визволення Новоайдарського  району від нацистських загарбників.  

докладніше »04 грудня 2015, 09:36
Привітання голови райдержадміністрації Коваленко С. М. з нагоди Дня Збройних Сил України
Шановні офіцери, прапорщики, сержанти, солдати, ветерани Збройних Сил України, учасники АТО! Від імені Новоайдарської районної державної адміністрації, від себе особисто вітаю Вас з Днем Збройних Сил України.

докладніше »26 лютого 2014, 11:34
Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Новоайдарського району, виконання бюджету за 2013 рік і здійснення райдержадміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою
Шановні члени колегії, запрошені! Надаю звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Новоайдарського району, виконання бюджету за 2013 рік, виконання делегованих повноважень. Безумовно, в рамках доповіді немає можливості висвітлити все, тому зупинюся лише на основних аспектах роботи в 2013 році і перспективних завданнях. Основні напрямки нашої роботи в 2013 році були визначені Стратегією економічного та соціального розвитку Луганської області до 2015 року та Програмою економічного і соціального розвитку Новоайдарського району на 2013 рік, прийнятою на сесії районної ради. Новоайдарський район сьогодні - це 38 населених пунктів, в яких живуть 25,1 тис. жителів, потенціал трудових ресурсів - майже 15 тисяч осіб працездатного віку, з них молоді до 35 років - близько 6 тисяч.

докладніше »21 січня 2014, 16:02
Выступление председателя райгосадминистрации Заходяченко Н.А. по случаю 71-ой годовщины освобождения Новоайдарского района от немецко-фашистских захватчиков
   Сегодня мы празднуем 71-ю годовщину освобождения нашего поселка и района от немецко-фашистских захватчиков. В день освобождения родного края с чувством глубокой благодарности мы вспоминаем наших славных освободителей  и благодарим их за ратный подвиг.  Это они,   в зимнюю стужу 43-го года, преодолевая страшный отпор врага, бесстрашно сражались за нашу землю.

докладніше »
||

Архів по роках:

201420152016
Новоайдарська районна державна адміністрація
93500, Україна, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, 2
Тел./факс (06445) 9-40-38
Веб-сайт: http://ndar.loga.gov.ua
E-mail: rgana@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.ndar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новоайдарська РДА