Сьогодні: четвер, 23 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи підтримуєте Ви Закон України "Про добровільне об’єднання громад"?
Проголосувало: 42 Наявність проблем, що заважають ефективній роботі дозвільного характеру?  » Чи є корупція в системі отримання документів дозвільного характеру через ЄДО?  » Задоволені Ви графіком роботи ЄДО?  » Чи задоволені Ви роботою адміністратора ЄДО?  » Чи звертались Ви в дозвільні органи поза єдиним дозвільним офісом після звернення до ЄДО?  » Як часто Ви звертаєтесь до єдиного дозвільного офісу(ЄДО) для отримання дозвільного документу?  » Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?  » Яким чином змінилась кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами в 2009 році у порівнянні з 2008 роком?  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новоайдарська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Інформаційні повідомлення

22 березня 2017, 16:37
Методичні рекомендації та інформація щодо некомерційного переміщення та заповнення ветеринарного сертифіката для некомерційного переміщення собак, котів чи домашніх тхорів (фреток) до Європейського Союзу з України
Для того, щоб ввезення собак, котів та домашніх тхорів (фреток) в країну ЄС не вважалося комерційною операцією (торгівлею), необхідно забезпечити виконання таких вимог:  - 5 тварин або менше;  - відсутність комерційного інтересу або передачі власності, згідно з Регламентом (ЄС) 576/2013 під “некомерційним переміщенням” мається на увазі будь-яке переміщення, що не має на меті продажу чи передачу права володіння домашньою тваринною;  - перевезення в супроводі господаря (власника) або особи, відповідальної за тварин під час перевезення. Перевезення тварин окремо від господаря дозволяється в тому випадку, якщо воно здійснюється у строк, що не перевищує п'яти днів до або після поїздки господаря (власника) / відповідальної особи;  - експертний висновок щодо дослідження на титр антирабічних антитіл, котре здійснюється на зразку крові, відібраному, ветеринаром уповноваженим компетентним органом, не менш ніж за 30 днів після попередньої вакцинації і принаймні за три місяці до дати видачі сертифіката європейського зразка, перевірений (встановлений) титр антитіл дорівнює або більше ніж 0,5 МЕ/мл. Власники чи уповноважені ними особи мають право здійснювати некомерційне переміщення домашніх тварини до ЄС з України у віці не меншому ніж 6 місяців з дати народження. Необхідна інформація щодо переміщення домашніх тварин з територій або третіх країн до Європейського Союзу доступна за посиланням http://ec.europa.eu/food/animal/liveanimals/pets/index_en.htm .  

докладніше »22 березня 2017, 13:47
З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знешкодили понад 10 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби було здійснено 98 виїздів, під час яких виявлено 607 боєприпасів, у тому чсилі 2 авіаційні бомби. Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знешкодили 10 тис. 391 вибухонебезпечний предмет, у тому числі 19 авіаційних бомб. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і громадяни. Тривають роботи щодо розмінування звільнених територій Донецької та Луганської областей. Зокрема, на Луганщині протягом 20 березня перевірено 6,52 га місцевості у Новоайдарському, Попаснянському, Станично - Луганському та Старобільському районах. При цьому виявлено та вилучено 6 вибухонебезпечних предметів: 1 артилерійський снаряд, 3 мінометні міни та 2 одиниці інших вибухонебезпечних предметів. 

докладніше »20 березня 2017, 14:08
Увага мешканцям Новоайдарського району, будинки яких опалюються твердим пічним побутовим паливом!
Управління соціального захисту населення Новоайдарської райдержадміністрації повідомляє наступне.

докладніше »20 березня 2017, 14:06
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області, з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами. Під час експлуатації електрообігрівальних приладів слід:

докладніше »16 березня 2017, 15:57
25 березня 2017 року Новоайдарщина приєднається до всесвітньої соціально-екологічної кампанії «Година Землі – 2017»
25 березня 2017 року Україна в черговий раз приєднається до  всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію  «Година Землі-2017».

докладніше »15 березня 2017, 09:15
Рятувальники застерігають громадян не спалювати суху траву та рослинні залишки
Уже перші порівняно теплі весняні дні збудили у людей до газдування на городах, подвір’ях, прилеглих територіях, серед котрих чомусь насамперед, спалювання сухої трави, яке доволі часто, на жаль, переростає у неконтрольоване горіння і нерідко загрожує знищенню будівель та споруд житлового сектору, завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей. 

докладніше »10 березня 2017, 14:17
Децентралізація
Попри те, що реформа децентралізації триває уже третій рік, у населення залишається дуже багато питань, пов’язаних з із процесом об’єднанням територіальних громад. Зараз ви отримаєте відповіді на питання, що найбільше турбують населення: для чого потрібна реформа децентралізації,  які умови об’єднання територіальних громад та повноваження нових громад.

докладніше »10 березня 2017, 14:14
Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
З настанням весняно-літнього періоду та у зв’язку з підвищенням температури, люди почали прибирати присадибні ділянки, угіддя та спалювати суху минулорічну траву. На превеликий  жаль, громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою можуть стати причиною масштабних пожеж. Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження. Усі випадки виникли в наслідок людського фактору - порушення людьми елементарних правил пожежної безпеки.

докладніше »09 березня 2017, 14:30
До уваги користувачів Єдиних та Державних реєстрів!
З метою реалізації вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», Міністерством юстиції України видано наказ від 31.10.2016 №3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.10.2016 за №1410/29540), відповідно до якого, державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріуси використовують виключно захищені носії особистих ключів з моменту впровадження відповідного програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

докладніше »02 березня 2017, 13:21
Правила поведінки при паводку, повені
Паводок, повінь - це значне затоплення місцевості в результаті підйому рівня води в річці, озері в період сніготанення, злив, вітрових нагонів води, при заторах і т.п. Фактори небезпеки повеней і паводків: руйнування будинків і будівель, мостів; розмивання залізничних і автомобільних доріг; аварії на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення і загибель тварин. Внаслідок повені, паводка починається просідання будинків і землі, виникають зрушення й обвали.

докладніше »02 березня 2017, 13:20
Обережно! Вибухонебезпечні предмети!
З настанням весняного потепління розпочинаються польові, земляні, будівельні та інші роботи. Саме в цей період зростає можливість виявлення небезпечних знахідок. При виявленні вибухонебезпечних або предметів підозрілого характеру слід пам’ятати, що тільки безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що випадку каліцтва чи загибелі не станеться, а знахідка буде знешкоджена без завдання шкоди.

докладніше »01 березня 2017, 11:09
Звернення Головної військової прокуратури до військовослужбовців, які самовільно залишили місце служби
Останнім часом у засобах масової інформації розповсюджуються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які приймали участь у проведенні АТО.  

докладніше »21 лютого 2017, 10:41
Проведено семінар на тему «Легальна зайнятість»
Новоайдарським районним центром зайнятості спільно з управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації та представником Норвезької ради у справах біженців в Україні  20 лютого 2017 року проведено семінар на тему «Легальна зайнятість», в якому прийняли участь 20 осіб з числа тих, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.  

докладніше »20 лютого 2017, 13:44
Вітаємо з перемогою!
Танець  - це захоплення, спорт, стиль життя… Це життя! Саме під таким девізом живе  хореографічний колектив «Магія» Щастинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.     «Магія» - це талановиті хлопці та дівчата, небайдужі до танцювального мистецтва, закохані у творчість. На сьогодні це повноцінний колектив, навіть дещо більше - велика родина,  де кожен відчуває себе часткою цілого, де панує гармонія та взаєморозуміння, де любов до танцю об’єднує та окрилює.

докладніше »15 лютого 2017, 14:37
Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Луганській області закликає водіїв без особливої потреби не виїжджати на особистому транспорті у період ускладнення погодних умов
Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Луганській області закликає водіїв без особливої потреби не виїжджати на особистому транспорті у період ускладнення погодних умов, а якщо вже така необхідність виникла, то подбати про особисту безпеку та належний технічний стан автомобіля. В умовах снігопаду необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму.

докладніше »13 лютого 2017, 15:02
Луганська область: за минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС обстежили 3,55 га місцевості та виявили і вилучили 62 боєприпаса
Не припиняються роботи піротехнічних розрахунків ДСНС України на Луганщині з розмінування місцевості. За минулий тиждень з 06.02.17 по 12.02.17 піротехніками було обстежено 3,55 га місцевості у Старобілському, Станично Луганському, Попаснянському та у Новоайдарському районі, де виявлено та вилучено 62 боєприпаса, а саме : 12 артилерійських снарядів, 8 мінометних мін, 4 ручних гранат та 38 одиниць інших вибухонебезпечних предметів. Загалом, до розмінування залучалось 31 чоловік та 12 одиниць техніки. 

докладніше »13 лютого 2017, 15:01
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Луганській області  з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами. Під час експлуатації електрообігрівальних приладів слід: -          перед увімкненням обігрівального пристрою переконатись, що він не має механічних ушкоджень; -          не вмикати одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електромережа може не витримати перевантаження; -          не розміщувати обігрівач поблизу легкозаймистих предметів; -          не накривати радіатор електроприладу та не використовувати обігрівач для сушки одягу; -          не обігрівати житло газовими, саморобними та несправними електрообігрівачами; -          не залишати ввімкненими електрообігрівальні пристрої під час виходу з будинку.

докладніше »07 лютого 2017, 15:40
Важливо! 7-9 лютого в Україні значне похолодання
За прогнозами Укргідрометцентру, 7-8 лютого в Україні очікується значне похолодання. На території Луганської області температура знизиться вночі до 20-26°, вдень до 9-15°морозу. На дорогах ожеледиця.  

докладніше »07 лютого 2017, 08:58
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Луганській області  з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.

докладніше »06 лютого 2017, 09:31
Інформація про обрахування доходів фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, при призначенні житлової субсидії
Відповідно Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.1997 № 1050, зі змінами)(далі-Положення), для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць, для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку другої групи, - трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, для фізичних осіб – підприємців, які є платниками податку третьої групи, - чотирьох розмірів прожиткового мінімум, встановленого для працездатних осіб. При цьому не враховується дохід, отриманий самозайнятою особою, та дохід від підприємницької діяльності, інформацію про які надано ДФС на запит. Система оподаткування та група платника єдиного податку для спрощеної системи оподаткування визначається на початок місяця, з якого призначається субсидія.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

20132014201520162017
Новоайдарська районна державна адміністрація
93500, Україна, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, 2
Тел./факс (06445) 9-40-38
Веб-сайт: http://ndar.loga.gov.ua
E-mail: rgana@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.ndar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новоайдарська РДА