Сьогодні: субота, 29 квітня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи підтримуєте Ви Закон України "Про добровільне об’єднання громад"?
Проголосувало: 44 Наявність проблем, що заважають ефективній роботі дозвільного характеру?  » Чи є корупція в системі отримання документів дозвільного характеру через ЄДО?  » Задоволені Ви графіком роботи ЄДО?  » Чи задоволені Ви роботою адміністратора ЄДО?  » Чи звертались Ви в дозвільні органи поза єдиним дозвільним офісом після звернення до ЄДО?  » Як часто Ви звертаєтесь до єдиного дозвільного офісу(ЄДО) для отримання дозвільного документу?  » Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?  » Яким чином змінилась кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами в 2009 році у порівнянні з 2008 роком?  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новоайдарська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Інформаційні повідомлення

27 квітня 2017, 16:11
Грабіж з проникненням до житла
Проголошені Конституцією майнові права і свободи громадян гарантуються державою і підлягають безумовним охороні та захисту у випадку їх порушення. Чинний Кримінальний кодекс України містить окремий розділ, присвячений злочинам проти власності, які і надалі залишаються найбільш поширеними. До таких діянь законодавцем віднесено грабіж, тобто відкрите викрадення чужого майна.

докладніше »27 квітня 2017, 16:10
Нагляд за станом досудового розслідування органами прокуратури
Відповідно до ст.131-1 Конституції України, однією з функцій прокуратури є організація і процесуальне керівництво досудовим розслідуванням.          Прокурорський нагляд складають дії та рішення прокурора щодо реалізації наданих йому повноважень з метою попередження, виявлення та усунення порушень органами, що здійснюють досудове розслідування, норм кримінально-процесуального та інших законів.  

докладніше »25 квітня 2017, 14:57
Пілотний проект “Шлюб за добу” у Станиці Луганській
Відтепер укласти шлюб протягом доби можна у Станиці Луганській З метою створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема, для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб Урядом прийнято розпорядження, яким розширено перелік населених пунктів, які можуть надавати послугу в рамках пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, запровадженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 502 від 13 липня 2016 року "Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу".

докладніше »21 квітня 2017, 10:00
Рятувальники нагадують: не збільшуйте ризик пожеж у екосистемах
За статистикою, майже всі такі пожежі виникають через людський фактор. Так, наприклад, необережно викинутий у придорожні бур’яни сірник, недопалок чи скляна тара можуть стати причиною великого лиха. З сухої трави вогонь може перекинутися на сухостій, а потім охопити найближчі зелені насадження (парки, лісосмуги, ліси), господарські споруди (гаражі, сараї, прибудови тощо). Рятувальники закликають: не будьте байдужими, якщо помітили дим, тління або слабкий вогонь! Зверніть увагу - загасити займання трави на самому початку легко – просто вилити відро води чи закидати землею. Особливу небезпеку становлять стихійні палії, що навмисно підпалюють сухостій — рослини, дерева, стерню та смітники. Неконтрольоване випалювання сухостою призводить до поширення вогню на значні площі, великого матеріального збитку і, як наслідок, можливої загибелі людей.  До небезпеки призводять й дитячі пустощі з вогнем.

докладніше »21 квітня 2017, 09:56
Шановні громадяни! Обігрівайте житло безпечно!
Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Луганській області вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися основних правил користування різними обігрівальними приладами. Під час експлуатації електрообігрівальних приладів слід:

докладніше »21 квітня 2017, 09:48
Творчий проект до Всесвітнього Дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця
З нагоди проведення місячника Червоного Хреста і наближення Всесвітнього Дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, запрошуємо вас взяти участь у творчому проекті: створенні художніх робіт, малюнків, фотографій, фотокомпозицій тощо на тему символіки червонохресного руху.

докладніше »20 квітня 2017, 09:59
Районна програма реалізації молодіжної політики «Молодь Новоайдарщини»
19 квітня 2017 року на виконання районної програми реалізації молодіжної політики в Новоайдарському районі «Молодь Новоайдарщини», в рамках спеціальних формувань «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи в сільській місцевості» та «Служби соціальної підтримки сім’ї» був здійснений виїзд мультидисциплінарної команди в складі представників Новоайдарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Новоайдарської райдержадміністрації, управління соціального захисту населення Новоайдарської райдержадміністрації, Новоайдарського відділу поліції, Новоайдарського аграрного ліцею. 

докладніше »18 квітня 2017, 15:14
Набрав чинності Закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)»
      COSME (Competitiveness of Small and Medium-sized Enterprises) – європейська програма підтримки малого та середнього підприємництва (далі – МСП) – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

докладніше »18 квітня 2017, 14:58
99 років гуманності
18 квітня 2017 року виповнюється 99 років з часу створення Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) – найбільшої за чисельністю в країні гуманітарної організації. Її основне завдання – сприяння органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері, захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я. 

докладніше »18 квітня 2017, 10:15
Міжнародні дні інформаційних технологій у м. Відень
У період з 25 по 26 квітня 2017 року у м. Відень вчетверте пройдуть міжнародні дні інформаційних технологій «The 4th International B2B Software Days – The Future of Digital Business». Захід організовано Федеральною палатою економіки Австрії спільно з Віденською бізнес агенцією, Австрійською економічною службою та Австрійським дослідницьким агентством розвитку. Передбачається участь близько 600 учасників з понад 20-ти країн світу.

докладніше »12 квітня 2017, 16:03
До уваги керівників підприємств!
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 917-р «Про участь України в Міжнародній спеціалізованій виставці «Експо-2017» Мінекономрозвитку разом з Дсрженергоефективності та ТПП України проводиться робота з підготовки зазначеної виставки.

докладніше »11 квітня 2017, 11:06
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Луганській області, з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами. Під час експлуатації електрообігрівальних приладів слід:

докладніше »11 квітня 2017, 11:05
Луганська область: за минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС обстежили 46,12 га місцевості, де виявили та вилучили 195 одиниць вибухонебезпечних предметів
Продовжуються роботи піротехнічних розрахунків ДСНС України на Луганщині з розмінування місцевості. За минулий тиждень з 03.04.17 по 09.04.17 піротехніками було обстежено 46,12 га місцевості, де виявлено та вилучено 195 одиниць вибухонебезпечних предметів, а саме : 41 артилерійський снаряд, 3 реактивні ракети, 35 мінометних мін, 1ручна граната, 25 підривників, 27 одиниць набоїв та 63 одиниці інших вибухонебезпечних предметів. Загалом, до розмінування залучалось 32 піротехніка та 13 одиниць техніки. Пам'ятайте! Категорично забороняється:

докладніше »03 квітня 2017, 16:49
Соціальне підприємництво як стратегія дій для громадських активістів щодо запобігання та подолання наслідків соціально-економічних конфліктів
ФСЄ та інші партнери проекту «Подолаємо наслідки війни разом» запрошують активістів з усієї України до участі в двох 5-денних тренінгових модулях «Соціальне підприємництво як стратегія дій для громадських активістів щодо запобігання та подолання наслідків соціально-економічних конфліктів».

докладніше »03 квітня 2017, 16:48
Не допускайте пожеж в екосистемах!
З настанням весни громадяни активно розпочинають прибирати власні присадибні ділянки, спалювати залишки сухостою та сміття біля власних помешкань. Проте за таких умов вогонь може швидко перекинутися на житло та спричинити масштабну пожежу. 

докладніше »03 квітня 2017, 16:47
Пожежна безпека під час святкування Великодніх свят
З наближенням великого релігійного свята – Воскресіння Христового – Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Луганській області  звертається до релігійних громад та священнослужителів району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах, адже саме в ці святкові дні дані об‘єкти відвідує велика кількість населення. Як свідчить статистика, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Нерідко причиною загибелі та травмування людей на пожежах стає порушення правил пожежної безпеки. Аби не затьмарити собі свята, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, особливо будьте обережні зі свічками. Під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей та електроприладів.

докладніше »31 березня 2017, 10:05
Міжнародний день птахів (День орнітолога)
На січень 2017 року, за даними IOC World Bird List, науці відомо 10 672 видів нині живих птахів (всього 20 344 підвидів), а також 156 видів в даний час знаходяться під загрозою вимирання. А Ви знали, що єдиний в світі птах, у якої взагалі немає крил, це Ківі. Він живе в Новій Зеландії. Температура тіла птахів на 7-8 градусів вище, ніж у людини, а серце птаха б’ється близько 400 разів на хвилину. Це під час відпочинку. І близько 1000 ударів в хвилину під час польоту! У польоті птахи здатні розвивати швидкість понад 320 км / год, наприклад це робить сокіл сапсан під час полювання. А ще вони дуже швидко бігають. Знаменитий страус розгоняється до 60 км / год. Деякі види птахів - прекрасні плавці, а самим «розумним» птахом можна назвати звичайного горобця. На 100 грам маси його тіла приходиться 4,37 грамів мозку. Для порівняння: у коня - 0,1 грама мозку на кілограм маси, а у крокодила - не більш 0,007 г / кг.

докладніше »31 березня 2017, 09:25
Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою забезпечено повернення у державну власність земельної ділянки вартістю 1,6 млн.грн.
Рішенням господарського суду Луганської області задоволені позовні вимоги Сєвєродонецької місцевої прокуратури про повернення земельної ділянки та водного об’єкту, що знаходиться на території Колядівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області загальною площею 73,7924 га  та вартістю 1,6 млн. грн. стороні за договором – Новоайдарській районній державній адміністрації.

докладніше »31 березня 2017, 09:25
Виховання та утримання дітей – прямий обов’язок батьків
Піклування батьків про своїх неповнолітніх дітей є їхнім безсумнівним моральним та законодавчим обов’язком. Адже дитина не в змозі самостійно забезпечити собі необхідні та достатні умови життя та захистити і відстояти свої права. Даний обов’язок розповсюджується на обох батьків рівномірно. Отже, перш за все, дбати про дітей повинні саме батьки, на яких і лежить максимальна відповідальність за своїх дітей. Невиконання батьками своїх обов’язків з виховання, догляду та утримання дітей створює пряму небезпеку для нормального і всебічного розвитку дитини як особистості, що в подальшому неодмінно призведе до негативних наслідків.

докладніше »31 березня 2017, 09:24
Злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків
Злочини у сфері обігу наркотичних засобів відносяться до злочинів проти здоров’я населення, адже завдають або створюють загрозу завдання шкоди невизначеному колу осіб саме від незаконного та неконтрольованого обігу наркотичних засобів у суспільстві. Кримінальні правопорушення у цій сфері безпосередньо стосуються права кожної людини на охорону власного здоров’я. На жаль, такі діяння на сьогодні є надзвичайно поширеними, а тому боротьба з подібними проявами завжди є актуальною та необхідною умовою нормального і безпечного життя. Завдання по захисту від правопорушень, охороні прав та свобод кожної особи покладені на правоохоронні органи, а у випадках вчинення кримінально караних діянь – також і проведення повного і всебічного розслідування з метою притягнення винних осіб до встановленої законодавством відповідальності.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

20132014201520162017
Новоайдарська районна державна адміністрація
93500, Україна, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, 2
Тел./факс (06445) 9-40-38
Веб-сайт: http://ndar.loga.gov.ua
E-mail: rgana@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.ndar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новоайдарська РДА