Сьогодні: субота, 24 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи підтримуєте Ви Закон України "Про добровільне об’єднання громад"?
Проголосувало: 49 Наявність проблем, що заважають ефективній роботі дозвільного характеру?  » Чи є корупція в системі отримання документів дозвільного характеру через ЄДО?  » Задоволені Ви графіком роботи ЄДО?  » Чи задоволені Ви роботою адміністратора ЄДО?  » Чи звертались Ви в дозвільні органи поза єдиним дозвільним офісом після звернення до ЄДО?  » Як часто Ви звертаєтесь до єдиного дозвільного офісу(ЄДО) для отримання дозвільного документу?  » Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?  » Яким чином змінилась кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами в 2009 році у порівнянні з 2008 роком?  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новоайдарська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Інформаційні повідомлення

13 червня 2017, 16:19
СБУ перекрила контрабандний канал постачання наркотиків до РФ
Співробітники Служби безпеки України перекрили міжнародний канал контрабанди наркотиків рослинного походження із України до Росії.    

докладніше »13 червня 2017, 16:17
Як поводитися на воді
Пам’ятайте, що основними умовами безпеки є: правильний вибір місця для купання;  суворе дотримання правил поведінки під час купання й катання на плавзасобах.  

докладніше »13 червня 2017, 16:16
УВАГА! НЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ І РЕЧОВИНИ!
При виявленні небезпечних речовин і предметів (снарядів, бомб, мін тощо), а також хімічних речовин у вигляді аерозолю, пилу, в крапельно-рідинній формі з неприємним запахом необхідно: • не доторкатися до небезпечних речовин і предметів; • припинити  доступ  до  виявлених  небезпечних речовин  і предметів;  

докладніше »29 травня 2017, 15:30
Розкрито крадіжку, вчинену повторно
Новоайдарським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури здійснюється нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва за досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом крадіжки майна гр. К.  

докладніше »23 травня 2017, 11:11
Не допускайте пожеж в екосистемах!
Шановні громадяни! Зважаючи на різке збільшення кількості загорань сухостою та з метою попередження виникнення трагічних наслідків Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Луганській області закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

докладніше »23 травня 2017, 11:10
Тиждень безпеки життєдіяльності в Новоайдарському районі
З 15 по 19 травня 2017 року в Новоайдарському районі Луганської області співробітниками Новоайдарського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області та ДПРЧ-25 ГУ ДСНС України у Луганській області з метою навчання основам безпечної життєдіяльності, діям в екстремальних ситуаціях, попередження пожеж в весняно-літній період, а також виховання у населення свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих був проведений тиждень безпеки життєдіяльності. Особливу увагу звернули на правила поведінки у літній період, зокрема, правила поведінки на воді під час купального сезону, 

докладніше »19 травня 2017, 11:28
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕЗАКОННЕ ЗБЕРІГАННЯ ТА НОСІННЯ ХОЛОДНОЇ ЗБРОЇ
Незаконне поводженні зі зброєю в Україні тягне за собою кримінальну відповідальність. Злочини даної категорії є достатньо поширеними: кримінальні правопорушення проти громадської безпеки, до яких відносяться зазначені протиправні дії, згідно зі статистикою є одними з найчисельніших злочинів, за які громадяни засуджуються українськими судами. Кримінальна відповідальність наступає по ч.2 ст.263 КК за незаконний обіг таких предметів: 1) кинджали; 2) фінські ножі; 3) кастети; 4) інша холодна зброя (пристрої та предмети, конструктивно призначені для ураження живої чи іншої цілі за допомогою м'язової сили людини чи механічного пристрою; предмети, які справляють колючий, колючо-ріжучий, рубаючий, роздроблюючий або ударний ефект).

докладніше »19 травня 2017, 11:27
Крадіжка металобрухту
До Новоайдарського відділу поліції  надійшло повідомлення про те, що невідома особа викрала металобрухт з дачної ділянки, яка розташована на території садового товариства. Під час досудового розслідування було встановлено, що гр. А., проходячи повз дачну ділянку  садового товариства,  побачив металобрухт. Проник на територію вказаної дачної ділянки, де таємно викрав металобрухт, а саме -  металеву піч (буржуйку).

докладніше »19 травня 2017, 11:26
Нахабні грабежі розкрито по гарячих слідах
До Новоайдарського відділу поліції надійшла заява від громадянки С. про те, що ввечорі громадянин К., будучи в стані алкогольного сп’яніння переліз  через загорожу її домоволодіння, після чого через незаперті на засув вхідні двері зайшов в середину приміщення, розбудив потерпілу та висунув вимогу передати йому товарно-матеріальні цінності, погрожуючи застосуванням насильства. У подальшому, громадянин К. з викраденим майном втік з місця вчинення кримінального правопорушення,  розпорядившись ним на власний розсуд, як своїм власним, тим самим спричинивши потерпілій матеріальну шкоду.

докладніше »15 травня 2017, 16:15
Крадіжка майна
Згідно з офіційною статистикою крадіжка є найбільш поширеним злочином в Україні. Юридичне визначення крадіжки передбачено статтею 185 Кримінального кодексу України, згідно з якою це «таємне викрадення чужого майна». Викрадення завжди полягає в активній поведінці винної особи, спрямованій на незаконне та безоплатне вилучення чужого майна поза волею власника.  

докладніше »15 травня 2017, 16:14
Судом задоволено позовні вимоги прокурора про стягнення шкоди, завданої самовільним зайняттям земельної ділянки та зайняттям ґрунтового покриву без спеціального дозволу
Рішенням Новоайдарського районного суду Луганської області задоволені в повному обсязі позовні вимоги Сєвєродонецької місцевої прокуратури до громадянина М. про стягнення шкоди, завданої самовільним зайняттям земельної ділянки на території Побєдівської сільської ради Новоайдарського району, площею 0,0625 га та зайняттям грунтового покриву без спеціального дозволу, на загальну суму 1495,77 грн.  

докладніше »15 травня 2017, 16:13
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Луганській області  з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.  

докладніше »15 травня 2017, 16:10
Рятувальники смт Новоайдар проводять навчання щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах
Рятувальники вкотре застерігають: нехтування правилами безпеки під час перебування на водоймах може стати причиною трагічних наслідків. Купальний сезон ще навіть не розпочався, а рятувальники вже фіксують випадки загибелі людей на водоймах. Особливої актуальності ця проблема набуває у період травневих свят, коли громадяни вирушаючи на риболовлю або на відпочинок до ставків та річок нехтують елементарними правилами безпеки і в результаті збільшують сумну статистику загиблих. 

докладніше »05 травня 2017, 15:14
Шановні добродії!
Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття. Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві, осіб які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»).

докладніше »04 травня 2017, 14:56
При виявленні вибухового пристрою необхідно
При виявленні вибухового пристрою необхідно: не порушуючи обстановки біля місця знаходження підозрілого предмету, здійснити невідкладні заходи щодо організації особистої безпеки та оточуючих; терміново повідомити по телефону «101» чи «102» про виявлений вибуховий пристрій чи підозрілий предмет (назвати своє прізвище, домашню адресу, телефон, точне місце знаходження вибухового пристрою) та місце, де Ви чекатимете на прибуття працівників Державної служби надзвичайних ситуацій чи поліції; виключити можливість користування мобільним телефоном поблизу місця знаходження вибухового пристрою, тому що не виключена можливість керуванням його спрацюванням на відстані.

докладніше »04 травня 2017, 14:55
Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки!
 Новоайдарський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Луганській області  закликає вас під час відпочинку в лісі дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми.  Якщо ви відпочиваєте на природі, варто пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для життя людей.

докладніше »04 травня 2017, 14:54
Прес-анонс Новоайдарської районної організації Товариства Червоного Хреста України до Міжнародного дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – 2017
154 роки тому розпочалась історія найбільшого в світі Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Тож у день святкування Міжнародного дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – 8 травня, так само як і протягом усього 2017 року, ми вшановуємо силу і міць всесвітньої гуманітарної мережі Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, широке охоплення її діяльності, а також зусилля волонтерів.

докладніше »04 травня 2017, 13:50
Молодь Новоайдарщини
На виконання районної програми реалізації молодіжної політики в Новоайдарському районі «Молодь Новоайдарщини», в рамках спеціальних формувань «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи в сільській місцевості» та «Служби соціальної підтримки сім’ї» 21 та 26 квітня 2017 року здійснено виїзди мультидисциплінарної команди в складі представників Новоайдарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Новоайдарської райдержадміністрації, Центру зайнятості населення, Новоайдарського РВГУНП в Луганській.

докладніше »04 травня 2017, 10:15
До уваги отримувачив субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу!
Відповідно листа голови обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 29.03.2017 № 1/31-1669 «Про граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу в 2017 році та листа Мінсоцполітики  від 21.02.2017 № 3492/0/2-17/20 щодо індексу споживчих цін на 2017 рік для надання пільг і житлових субсидій населенню придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у поточному році застосовуються граничні показники вартості:          твердого палива 2162,00 грн. за 1 тонну;          скрапленого газу 216,20 грн. за 1 балон.

докладніше »04 травня 2017, 10:14
До уваги отримувачив субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг!
Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2017 № 51 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. №с 409» переглянуто окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

20132014201520162017
Новоайдарська районна державна адміністрація
93500, Україна, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, 2
Тел./факс (06445) 9-40-38
Веб-сайт: http://ndar.loga.gov.ua
E-mail: rgana@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.ndar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новоайдарська РДА