Сьогодні: четвер, 23 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи підтримуєте Ви Закон України "Про добровільне об’єднання громад"?
Проголосувало: 42 Наявність проблем, що заважають ефективній роботі дозвільного характеру?  » Чи є корупція в системі отримання документів дозвільного характеру через ЄДО?  » Задоволені Ви графіком роботи ЄДО?  » Чи задоволені Ви роботою адміністратора ЄДО?  » Чи звертались Ви в дозвільні органи поза єдиним дозвільним офісом після звернення до ЄДО?  » Як часто Ви звертаєтесь до єдиного дозвільного офісу(ЄДО) для отримання дозвільного документу?  » Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?  » Яким чином змінилась кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами в 2009 році у порівнянні з 2008 роком?  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новоайдарська РДАДіяльність РДАПрес-центр13 березня 2017, 14:55

Дві нові виставки відкрилися у Новоайдарському краєзнавчому музеї

13 березня 2017, 14:55

Дві нові виставки відкрилися у Новоайдарському краєзнавчому музеї

11 березня 2017 року у Новоайдарському районному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки предметів декоративно-ужиткового мистецтва з фондів музею кінця ХІХ - початку ХХ століття «Присвячується Кобзарю» та персональної виставки живопису художника з Біловодська Василя Кувічко.

Не зважаючи на те, що відкриття проходило у вихідний день, зал краєзнавчого музею зібрав багато відвідувачів. Був серед них і голова Новоайдарської райдержадміністрації Віктор Сергієнко разом з першим заступником Олегом Юрченко, заступником голови Новоайдарської районної ради Олександром Перовим. Також на виставці були присутні жителі та гості селища Новоайдар.

На виставці «Присвячується Кобзарю» експонувались рушники, скатертини, діжники та багато інших предметів. Всі вони були зібрані в селах нашого району, мають свої особливості в техніці вишивки, оздоблення та кольоровій гамі. Це все свідчить про різноманітність етнічного складу населення району, який формувався протягом століть.

Виставка професійного художника з селища Біловодськ Василя Кувічко в краєзнавчому музеї експонується вже в третє. Цього разу представлені  нові роботи художника, а саме пейзажі рідного краю та жанрові роботи. Василь Миколайович є лауреатом Всеукраїнських фестивалів в Києві, член багатьох художніх виставок, незмінний учасник Сорочинської Національної Ярмарки. Його роботи зберігаються в приватних та музейних колекціях міст Осло, Дюссельдорф, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Лієпає, Біробіджані.

Робота виставок тільки розпочалася, тож запрошуємо всіх охочих відвідати Новоайдарський краєзнавчий музей, та поринути у прекрасний світ мистецтва!
22 березня 2017, 13:41
Відбулась апаратна нарада
22 березня 2017 року перший заступник голови Новоайдарської райдержадміністрації Олег Юрченко провів розширену апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками організацій та установ району, міським, селищним та сільськими головами, в ході якої обговорили ключові напрямки діяльності органів виконавчої влади.

докладніше »20 березня 2017, 14:10
Відбувся тренінг «Верховенство права та правосуддя для громад у постраждалих від конфлікту районах України»
20 березня 2017 року у Новоайдарській райдержадміністрації відбувся тренінг в рамках Проекту ПРООН «Верховенство права та безпека для громад у постраждалих від конфлікту регіонах України» для громадських організацій та активних громадян. На заході був присутній перший заступник голови Новоайдарської райдержадміністрації Олег Юрченко, працівники управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, представники громадських організацій Новоайдарського району та просто активні члени громади.

докладніше »16 березня 2017, 14:19
Відбулася чергова сесія районної ради
16 лютого 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулась чергова  X сесія районної ради під керівництвом голови районної ради Германа Звєрєва. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Віктор Сергієнко, його заступник Тетяна Новикова, міський, селищний та сільські голови, працівники апарату райдержадміністрації та районної ради, представники бюджетних відомств, підприємств та установ району, а також ЗМІ.  

докладніше »16 березня 2017, 14:00
«Зробимо Новоайдарщину чистішою»
З першими теплими променями сонця на Новоайдарщину прийшла така довгоочікувана весна. Всім нам хочеться, щоб наш рідний край, разом із природою розквітнув та оновився.  

докладніше »15 березня 2017, 14:55
Урочистості з нагоди 30-річчя Новоайдарської районної організації ветеранів
15 березня 2017 року у великій залі Новоайдарської райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ої річниці з дня заснування Новоайдарської районної організації ветеранів України. Захід пройшов під керівництвом голови Новоайдарської районної організації ветеранів України Олександра Косова та за присутності почесних гостей – голови Новоайдарської райдержадміністрації Віктора Сергієнка, разом з заступником Тетяною Новиковою, голови Луганської обласної організації ветеранів України Миколи Талдонова, почесного громадянина Новоайдарського району Василя Кутєпова, а також членів організації.

докладніше »15 березня 2017, 09:08
Лист до козака: «Духовна цінність поколінь»
З 6 по 13 березня 2017 року в рамках дитячої районної військово- патріотичної гри «Джура» були проведені районні конкурси: «Лист до козака: «Духовна цінність поколінь» та дитячої саморобної книги «Книжкова країна».

докладніше »13 березня 2017, 14:55
Дві нові виставки відкрилися у Новоайдарському краєзнавчому музеї
11 березня 2017 року у Новоайдарському районному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки предметів декоративно-ужиткового мистецтва з фондів музею кінця ХІХ - початку ХХ століття «Присвячується Кобзарю» та персональної виставки живопису художника з Біловодська Василя Кувічко.

докладніше »13 березня 2017, 11:34
День українського добровольця
Починаючи з цього року 14 березня в Україні відзначатимуть День українського добровольця.Символічно, що перше святкування відбулося в місті Щастя. 11 березня актова зала Щастинської ЗОШ № 2 гостинно прийняла добровольців батальйону «Айдар», волонтерів, родичів загиблих, які приїхали з усіх куточків нашої прекрасної Батьківщини.  

докладніше »10 березня 2017, 14:08
Делегація Новоайдарського району побувала на святі Кобзаря
9 березня у День народження величного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка делегація Новоайдарського району, на чолі з заступником голови Новоайдарської райдержадміністрації Тетяною Новиковою, прийняла участь у святковому заході, присвяченому 203–річниці від Дня народження Тараса Шевченка, що відбувся у Станиці Луганській. У заході прийняло участь керівництво області, делегації з районів, відомі журналісти, військовослужбовці, а також жителі та гості селища.

докладніше »10 березня 2017, 14:06
Дієві громади – заможна країна
9 березня 2017 року у селі Штормове Новоайдарського району відбувся семінар-тренінг, організований Українським жіночим фондом «Мобілізація громад задля розширення можливостей в Луганській та Донецькій областях» в рамках Проекту «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

докладніше »10 березня 2017, 13:54
Свято жіночності та краси!
7 березня 2017 року у районному Будинку культури відбувся урочистий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 березня. На святі були присутні голова Новоайдарської райдержадміністрації Віктор Сергієнко, голова Новоайдарської районної ради Герман Звєрєв, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ  району,  гості та жителі селища Новоайдар.

докладніше »07 березня 2017, 11:39
Вітання очільників району з Міжнародним жіночим днем
Милі, чарівні, найкращі наші жінки!    

докладніше »06 березня 2017, 15:00
Виставка дитячих робіт у фойє райдержадміністрації
До Дня народження великого українського Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, у стінах Новоайдарської райдержадміністрації відкрилася виставка дитячих робіт «Чарівний дивосвіт барв Шевченківської поезії».

докладніше »06 березня 2017, 14:58
У кожного віку – свій Шевченко
Значення  Тараса Григоровича Шевченка для  українського народу важко переоцінити. У кожного віку – свій Шевченко. Його чудову поезію діти пізнають ще в дошкільному віці. Щороку на початку березня  в  дошкільних навчальних закладах  нашого району  відбувається низка заходів, присвячених Дню народження Тараса Шевченка. Вихователі готують і проводять тематичні заняття, бесіди, виставки, знайомлячи малечу з життям та творчістю великого поета.

докладніше »06 березня 2017, 14:54
Виїзний прийом громадян у місті Щастя
3 березня 2017 року  голова районної державної адміністрації Віктор Сергієнко, згідно робочого плану, провів  виїзний прийом громадян у місті Щастя. Спільно з очільником району прийом громадян проводив начальник загального відділу райдержадміністрації Олена Павлова.

докладніше »06 березня 2017, 14:49
У Новоайдарській ДЮСШ пройшов фінал Чемпіонату з волейболу
3 березня 2017 року у дитячій юнацькій спортивній школі селища Новоайдар Луганським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  спільно з відділом освіти Новоайдарської райдержадміністрації та керівництвом ДЮСШ були проведені фінальні змагання відкритого Чемпіонату Луганського обласного відділення КФВС МОН України з волейболу серед юнаків 2000-2001 року народження.

докладніше »01 березня 2017, 11:05
Відбулося засідання громадської ради
28 лютого 2017 року у малій залі Новоайдарської районної держадміністрації відбулося засідання громадської ради, яке провела голова громадської ради Галина Калініна. На засіданні були присутні голова райдержадміністрації Віктор Сергієнко, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Юрченко, а також запрошений гість - заступник голови Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Лідія Загребіна.

докладніше »01 березня 2017, 11:03
Відбувся виїзний прийом громадян
28 лютого 2017 року  голова районної державної адміністрації Віктор Сергієнко провів  виїзний прийом громадян у селах Гречишкіне та Новоохтирка. Спільно з очільником району прийом громадян проводив начальник загального відділу райдержадміністрації Олена Павлова.

докладніше »28 лютого 2017, 09:31
Відбулися спортивні змагання
26 лютого 2017 року в селищі Новоайдар відбулися міжрайонні змагання серед колективів фізичної культури з 6 видів спорту: волейболу, футзалу, шашок, настільного тенісу, стрільби з пневматичної гвинтівки та більярду, присвячені Дню Масляної.

докладніше »27 лютого 2017, 11:09
Новоайдаршин відзначила останній день Масляної
З піднесеним настроєм відсвяткували на Новоайдарщині останній день Масляної — сиропусну неділю. На центральній площі селища Новоайдар розгорнувся святковий ярмарок зі смачними млинцями, варениками та пирогами. І все це щедро приправлялося не лише маслом та сметанкою, а ще й веселими піснями, конкурсами та народними гуляннями. Словом, розважалися і наїдалися досхочу, адже з понеділка розпочався Великий Піст. А ще з усіх сторін звучало: «Простіть мені», «І ви мені» - знайомі, родичі, друзі просили один у одного вибачення за образи і разом йшли куштувати млинці.  

докладніше »24 лютого 2017, 13:50
Відбулася апаратна нарада
24 лютого 2017 року голова Новоайдарської райдержадміністрації Віктор Сергієнко разом з  головою районної ради Германов Звєрєвим провели розширену апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками організацій та установ району, селищним та сільськими головами, в ході якої обговорили ключові напрямки діяльності органів виконавчої влади.  

докладніше »22 лютого 2017, 09:29
Заступник голови облдержадміністрації відвідав Новоайдарський район з робочою поїздкою
21 лютого 2017 року з робочою поїздкою Новоайдарський район відвідав заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян. На початку зустрічі Вадим Романович зустрівся з Новоайдарським селищною головою Ігорем Шопіним, з яким обговорили актуальні проблеми селища, а також нововведення на території Новоайдару.

докладніше »21 лютого 2017, 10:17
Привітання керівництва Новоайдарського району з Міжнародним днем рідної мови
Шановні жителі Новоайдарського району! Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас зі святом – Міжнародним днем рідної мови.

докладніше »20 лютого 2017, 13:41
Відбувся захід присвячений Дню Героїв Небесної Сотні
20 лютого 2017 року у Новоайдарському районному Будинку культури пройшла зустріч-реквієм присвячена Дню Героїв Небесної Сотні. На заході були присутні голова Новоайдарської районної державної адміністрації Віктор Сергієнко, заступник голови районної ради Олександр Перов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники навчальних закладів району, а також гості та жителі селища Новоайдар.

докладніше »20 лютого 2017, 09:36
Пільговий проїзд учасників бойових дій
Днями на одному з автобусних маршрутів, які здійснюють пасажирські перевезення по нашому району, відбулась прикра подія -  водій автобусу відмовився перевозити безоплатно учасників бойових дій, як того вимагає українське законодавство. Мотивація була така: з 1 січня піднялась мінімальна заробітна плата, зросли ціни на пальне і перевізникам тепер не вигідно возити «різних» пільговиків. Сперечатися з водієм було марно, тому люди звернулися за допомогою до райдержадміністрації.

докладніше »17 лютого 2017, 17:47
Підписано Меморандум про співпрацю
17 лютого 2017 року у стінах Новоайдарської райдержадміністрації відбулася важлива подія - підписання Меморандуму про співпрацю між районними державними адміністраціями Новоайдарського та Білокуракінського районів Луганської області з районними державними адміністраціями Гощанського  та Корецького районів Рівненської області.

докладніше »15 лютого 2017, 10:39
Привітання керівництва Новоайдарського району з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!   Щорічно, український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

докладніше »14 лютого 2017, 14:38
У Новоайдарському професійному аграрному ліцеї відбувся конкурс
14 лютого 2017 року у Новоайдарському професійному аграрному ліцеї відбувся захід, присвячений найзагадковішому зимовому святу – Дню Святого Валентина. На святі були присутні директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Магдич, представники райдержадміністрації, районного методичного кабінету, студенти ліцею, учні шкіл-учасників та гості.  

докладніше »13 лютого 2017, 15:41
День закоханих у Новоайдарі
11 лютого 2017 року у Новоайдарському районному Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню всіх закоханих. У концертній залі, дружною компанією, зібралися гості та жителі селища Новоайдар.

докладніше »13 лютого 2017, 15:07
Новоайдарська райдержадміністрація посіла ІІІ місце у змаганнях, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав
11 лютого 2017 року команда Новоайдарської райдержадміністрації прийняла участь у міжрайонних змаганнях серед колективів фізичної культури державних службовців, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що пройшли у селищі Білокуракине.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

2014201520162017
Новоайдарська районна державна адміністрація
93500, Україна, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, 2
Тел./факс (06445) 9-40-38
Веб-сайт: http://ndar.loga.gov.ua
E-mail: rgana@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.ndar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новоайдарська РДА