Сьогодні: четвер, 20 червня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи підтримуєте Ви Закон України "Про добровільне об’єднання громад"?
Проголосувало: 49 Наявність проблем, що заважають ефективній роботі дозвільного характеру?  » Чи є корупція в системі отримання документів дозвільного характеру через ЄДО?  » Задоволені Ви графіком роботи ЄДО?  » Чи задоволені Ви роботою адміністратора ЄДО?  » Чи звертались Ви в дозвільні органи поза єдиним дозвільним офісом після звернення до ЄДО?  » Як часто Ви звертаєтесь до єдиного дозвільного офісу(ЄДО) для отримання дозвільного документу?  » Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?  » Яким чином змінилась кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами в 2009 році у порівнянні з 2008 роком?  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новоайдарська РДАДіяльність РДАПрес-центр15 травня 2017, 16:35

Волонтерський арт-десант у Новоайдарі

15 травня 2017, 16:35

Волонтерський арт-десант у Новоайдарі

15 травня 2017 року селище Новоайдар відвідав волонтерський арт-десант Мистецька сотня «Гайдамаки» з міста Хмельницьк. Завдяки зусиллям працівників районного Будинку культури та артистів всім присутнім був подарований першокласний концерт, пронизаний духом патріотизму та єдності.

На заході були присутні заступник голови Новоайдарської районної державної адміністрації Тетяна Новикова, заступник голови Новоайдарської районної ради Олександр Перов, працівники структурних підрозділів адміністрації, підприємств селища, учнівська молодь, а також гості та жителі селища Новоайдар.

Найбільш очікуваними стали виступи учасника талант-шоу «Україна має талант. Діти -2» Артема Харченка та батька легендарного бійця 90 батальйону, одного з «кіборгів», що поклав своє життя захищаючи Донецький аеропорт, Івана Зубкова. 
15 травня 2017, 16:35
Волонтерський арт-десант у Новоайдарі
15 травня 2017 року селище Новоайдар відвідав волонтерський арт-десант Мистецька сотня «Гайдамаки» з міста Хмельницьк. Завдяки зусиллям працівників районного Будинку культури та артистів всім присутнім був подарований першокласний концерт, пронизаний духом патріотизму та єдності.  

докладніше »15 травня 2017, 16:28
50-та річниця утворення військової частини 3008 Національної гвардії України
14 травня 2017 року в районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди 50-ї річниці утворення військової частини 3008 Національної гвардії України міста Вінниця. Участь у заході прийняло керівництво  Новоайдарського району, а саме: голова райдержадміністрації Віктор Сергієнко та голова районної ради Герман Звєрєв та представники влади міста Вінниця. Святкування річниці пройшло під керівництвом командира військової частини 3008 Національної гвардії України полковника Сергія Мамченка.  

докладніше »15 травня 2017, 16:23
Відбувся турнір, присвячений 72-й річниці Перемоги
6 травня 2017 року у селищі Новоайдар відбувся районний турнір з комбінованої піраміди, присвячений 72-й річниці Перемоги. Захід був організований за ініціативою голови Новоайдарської райспоживспілки Володимира Корнеєва та зібрав 14 любителів більярду не лише з Новоайдарського, а й інших районів Луганської області.  

докладніше »10 травня 2017, 17:27
У Новоайдарі відбулися загальнообласні заходи, приурочені до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
9 травня 2017 року у селищі Новоайдар відбулося загальнообласне святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На заході були присутні голова Луганської обласної держадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, голова Луганської обласної організації ветеранів України Микола Талдонов, голова Новоайдарської районної державної адміністрації Віктор Сергієнко, голова Новоайдарської районної ради Герман Звєрєв, голова Новоайдарської районної організації ветеранів України Олександр Косов, а також делегації міст та районів області, гості та жителі селища Новоайдар.  

докладніше »03 травня 2017, 13:41
«Тінь Сонця» у Новоайдарі
2 травня 2017 року селище Новоайдар відвідав соліст гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк. У рамках мистецько просвітницького туру «Слобожанщина форпост України», який організований за підтримки Луганського осередку Всеукраїнського об’єднання «СВОБОДА», артист дав концерт у районному Будинку культури для військовослужбовців, місцевого населення, а також гостей селища Новоайдар.

докладніше »28 квітня 2017, 13:23
Відбулось засідання громадської ради
28 квітня 2017 року у Новоайдарській райдержадміністрації відбулось засідання громадської ради при Новоайдарській районній державній адміністрації. Провела захід голова громадської ради Галина Калініна разом із заступником Анастасією Очкур.

докладніше »06 квітня 2017, 16:30
До уваги пасажирів приміського потягу!
За інформацією Укрзалізниці з 7 квітня 2017 року приміські поїзди № 6482 та №6481 на дільниці «Кіндрашівська-Нова – Лантратівка» будуть курсувати згідно розкладу руху.

докладніше »06 квітня 2017, 09:20
Відбувся тренінг у рамках проекту ПРООН
5 квітня 2017 року в Новоайдарській райдержадміністрації пройшов тренінг в рамках Проекту ПРООН «Верховенство права та правосуддя для громад у постраждалих від конфлікту районів України». На заході був присутній перший заступник голови Новоайдарської районної державної адміністрації Олег Юрченко, начальник управління економічного розвитку та торгівлі Новоайдарської районної державної адміністрації Олена Кізілова, представники громадських організації та активні жителі району. Провели захід представники ПРООН в Луганській області, а саме: радник ПРООН з питань примирення та соціальної єдності Ганна Борова та спеціаліст із соціальної мобілізації Еміль Коренєв.

докладніше »03 квітня 2017, 16:40
Засідання колегії голови Новоайдарської райдержадміністрації
31 березня 2017 року під головуванням очільника району Віктора Сергієнка відбулося засідання колегії голови Новоайдарської райдержадміністрації. Участь у засіданні прийняли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, директора загальноосвітніх закладів та керівники силових структур.

докладніше »29 березня 2017, 15:16
«Козацька сила – в розумі 2017»
29 березня 2017 року у районному Будинку культури відбувся фінал інтелектуальної гри «Козацька сила - в розумі 2017». На заході були присутні начальник відділу освіти Новоайдарської райдержадміністрації Ольга Пяташ, заступник військового комісара - начальник відділення комплектування Новоайдарського районного військового комісаріату Юрій Єрмаков, директори, викладачі, учні освітніх закладів району, а також жителі та гості селища Новоайдар.

докладніше »29 березня 2017, 13:52
Дієві громади - заможна країна
28 березня 2017 року у селі Денежникове пройшов черговий тренінг компоненту мобілізації громад задля розширення можливостей в Луганській та Донецькій областях, що є частиною проекту «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України» структури ООН Жінки спільно з Українським жіночим фондом за фінансової підтримки Європейського Союзу. На заході були присутні регіональний представник Українського жіночого фонду Наталія Бойко та представники трьох громад Новоайдарського району, а саме: Новоайдарської, Денежниківської та Штормівської.

докладніше »27 березня 2017, 17:57
Чарівний світ традицій
24 березня 2017 року на базі центру дитячої творчості у Новоайдарській школі-гімназії відбувся майстер-клас по розпису писанок. На заході були присутні начальник відділу освіти Новоайдарської райдержадміністрації Ольга Пяташ, працівники районного методичного кабінету та педагоги навчально-виховних закладів району.  

докладніше »27 березня 2017, 17:53
Справжнє свято для жителів селища!
25 березня 2017 року районний Будинок культури приймав заслужених артистів України - Петра Чорного, Олега Шака та фіналістів шоу «Голос країни» Тетяну Доканіну та Артема Кондратюка.  

докладніше »27 березня 2017, 17:45
Міжнародний день лісу
Новоайдарське лісомисливське господарство вже багато років гідно працює на території Новоайдарського району. Працівники кожного дня доглядають за лісами та зеленими насадженнями, а також вирощують саджанці дерев. 24 березня спільними зусиллями Новоайдарського лісомисливського господарства та Новоайдарської райдержадміністрації було відновлено лісонасадження на території лісового заказника місцевого значення «Айдарська тераса» поблизу села Безгинове, шляхом висадження саджанців дикорослих дерев та сосни, площею більше 1 гектара. Цей захід продовжив акцію до Міжнародного дня лісу.  

докладніше »26 березня 2017, 08:14
Привітання керівництва району з нагоди Дня Національної гвардії України
Шановні воїни Національної гвардії України! Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Національної гвардії України.       Тисячі патріотів, свідомо вступивши до лав Національної гвардії, сьогодні здобули повагу та вдячність усього українського народу, визнання керівництва держави та міжнародної спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

докладніше »25 березня 2017, 08:16
День Служби безпеки України
Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!   Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України. Своїм високим професіоналізмом, мужністю і відвагою ви заслужили вдячність і пошану всього українського народу. Адже забезпечення миру і злагоди в суспільстві – найважливіша мета вашої служби.

докладніше »22 березня 2017, 13:41
Відбулась апаратна нарада
22 березня 2017 року перший заступник голови Новоайдарської райдержадміністрації Олег Юрченко провів розширену апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками організацій та установ району, міським, селищним та сільськими головами, в ході якої обговорили ключові напрямки діяльності органів виконавчої влади.

докладніше »20 березня 2017, 14:10
Відбувся тренінг «Верховенство права та правосуддя для громад у постраждалих від конфлікту районах України»
20 березня 2017 року у Новоайдарській райдержадміністрації відбувся тренінг в рамках Проекту ПРООН «Верховенство права та безпека для громад у постраждалих від конфлікту регіонах України» для громадських організацій та активних громадян. На заході був присутній перший заступник голови Новоайдарської райдержадміністрації Олег Юрченко, працівники управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, представники громадських організацій Новоайдарського району та просто активні члени громади.

докладніше »19 березня 2017, 08:20
Привітання керівництва району з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.  

докладніше »18 березня 2017, 08:22
Звернення керівництва району з нагоди Дня працівника податкової та митної справи України
Шановні працівники податкової та митної справи України! Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника податкової та митної справи України. Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Сьогодні ми можемо з впевненістю стверджувати – Україна має ефективно діючу податкову службу, здатну забезпечити виконання податкового законодавства.

докладніше »16 березня 2017, 14:19
Відбулася чергова сесія районної ради
16 березня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулась чергова  X сесія районної ради під керівництвом голови районної ради Германа Звєрєва. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Віктор Сергієнко, його заступник Тетяна Новикова, міський, селищний та сільські голови, працівники апарату райдержадміністрації та районної ради, представники бюджетних відомств, підприємств та установ району, а також ЗМІ.  

докладніше »16 березня 2017, 14:00
«Зробимо Новоайдарщину чистішою»
З першими теплими променями сонця на Новоайдарщину прийшла така довгоочікувана весна. Всім нам хочеться, щоб наш рідний край, разом із природою розквітнув та оновився.  

докладніше »15 березня 2017, 14:55
Урочистості з нагоди 30-річчя Новоайдарської районної організації ветеранів
15 березня 2017 року у великій залі Новоайдарської райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ої річниці з дня заснування Новоайдарської районної організації ветеранів України. Захід пройшов під керівництвом голови Новоайдарської районної організації ветеранів України Олександра Косова та за присутності почесних гостей – голови Новоайдарської райдержадміністрації Віктора Сергієнка, разом з заступником Тетяною Новиковою, голови Луганської обласної організації ветеранів України Миколи Талдонова, почесного громадянина Новоайдарського району Василя Кутєпова, а також членів організації.

докладніше »15 березня 2017, 09:08
Лист до козака: «Духовна цінність поколінь»
З 6 по 13 березня 2017 року в рамках дитячої районної військово- патріотичної гри «Джура» були проведені районні конкурси: «Лист до козака: «Духовна цінність поколінь» та дитячої саморобної книги «Книжкова країна».

докладніше »13 березня 2017, 14:55
Дві нові виставки відкрилися у Новоайдарському краєзнавчому музеї
11 березня 2017 року у Новоайдарському районному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки предметів декоративно-ужиткового мистецтва з фондів музею кінця ХІХ - початку ХХ століття «Присвячується Кобзарю» та персональної виставки живопису художника з Біловодська Василя Кувічко.

докладніше »13 березня 2017, 11:34
День українського добровольця
Починаючи з цього року 14 березня в Україні відзначатимуть День українського добровольця.Символічно, що перше святкування відбулося в місті Щастя. 11 березня актова зала Щастинської ЗОШ № 2 гостинно прийняла добровольців батальйону «Айдар», волонтерів, родичів загиблих, які приїхали з усіх куточків нашої прекрасної Батьківщини.  

докладніше »11 березня 2017, 08:28
День землевпорядника
Шановні землевпорядники! Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем землевпорядника. Земля – наше основне національне багатство, безцінний скарб, який всі ми покликані охороняти, берегти і розумно ним розпоряджатися. Тому від вашої відповідальної і професійної роботи сьогодні значною мірою залежить раціональне використання земель, збереження їх для прийдешніх поколінь, надійний захист конституційних прав землевласників та орендарів.

докладніше »10 березня 2017, 14:08
Делегація Новоайдарського району побувала на святі Кобзаря
9 березня у День народження величного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка делегація Новоайдарського району, на чолі з заступником голови Новоайдарської райдержадміністрації Тетяною Новиковою, прийняла участь у святковому заході, присвяченому 203–річниці від Дня народження Тараса Шевченка, що відбувся у Станиці Луганській. У заході прийняло участь керівництво області, делегації з районів, відомі журналісти, військовослужбовці, а також жителі та гості селища.

докладніше »10 березня 2017, 14:06
Дієві громади – заможна країна
9 березня 2017 року у селі Штормове Новоайдарського району відбувся семінар-тренінг, організований Українським жіночим фондом «Мобілізація громад задля розширення можливостей в Луганській та Донецькій областях» в рамках Проекту «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

докладніше »10 березня 2017, 13:54
Свято жіночності та краси!
7 березня 2017 року у районному Будинку культури відбувся урочистий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 березня. На святі були присутні голова Новоайдарської райдержадміністрації Віктор Сергієнко, голова Новоайдарської районної ради Герман Звєрєв, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ  району,  гості та жителі селища Новоайдар.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

2014201520162017
Новоайдарська районна державна адміністрація
93500, Україна, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, 2
Тел./факс (06445) 9-40-38
Веб-сайт: http://ndar.loga.gov.ua
E-mail: rgana@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.ndar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новоайдарська РДА