Сьогодні: субота, 21 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи підтримуєте Ви Закон України "Про добровільне об’єднання громад"?
Проголосувало: 49 Наявність проблем, що заважають ефективній роботі дозвільного характеру?  » Чи є корупція в системі отримання документів дозвільного характеру через ЄДО?  » Задоволені Ви графіком роботи ЄДО?  » Чи задоволені Ви роботою адміністратора ЄДО?  » Чи звертались Ви в дозвільні органи поза єдиним дозвільним офісом після звернення до ЄДО?  » Як часто Ви звертаєтесь до єдиного дозвільного офісу(ЄДО) для отримання дозвільного документу?  » Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?  » Яким чином змінилась кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами в 2009 році у порівнянні з 2008 роком?  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новоайдарська РДАДіяльність РДАРДА і громадськість
Вимоги до звернень
 
   Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» звернення може бути усним чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.
  У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
  Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).
  Письмове звернення повинно бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати.
  Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.
  У відповідності із ст.8 Закону письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливе встановити авторство визнається анонімним і розгляду не підлягає.
  Анонімним буде визнане звернення в якому:
  а) відсутній хоч один із вищезазначених реквізитів;
  б) нерозбірливо вказані прізвище, ім’я, по батькові або адреса;
  в) неповна адреса робить неможливою ідентифікацію автора звернення (наприклад, вказано лише село без вулиці чи будинку);
  г) хоч один із реквізитів містить неправдиву інформацію (наприклад, за вказаною адресою не проживає гр. Антонов І.П., або проживає, але заявляє, що звернення не писав і підпис йому не належить).
  Громадяни, згідно зі ст.6 Закону, мають право звертатися українською чи іншою мовою, прийнятою для сторін.
  Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду.
  Забороняється, згідно зі ст.7 Закону «Про звернення громадян», відмова в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік віросповідання, національність громадянина, незнання мови звернення.
  Якщо, питання, порушені в зверненні, не входять до повноважень органу, до якого надійшов лист, воно згідно ст.7 Закону, в термін не більше п’яти днів, пересилається за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями.
Не направляються скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржують.
 
||
Новоайдарська районна державна адміністрація
93500, Україна, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, 2
Тел./факс (06445) 9-40-38
Веб-сайт: http://ndar.loga.gov.ua
E-mail: rgana@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.ndar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новоайдарська РДА